Vesti

Post

Liste službenih lica okružnih liga



ЛИСТА СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ПРВЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ







Комесар такмичења : Младеновић др. Владан

Комесар суђења : Андрејић Дејан



ДЕЛЕГАТИ :



Редни број Презиме и име Савез

1. Милојевић Раде ФСГ Крушевца

2. Милошевић Слободан ФСГ Крушевца

3. Ђурић Душан ФСГ Крушевца

4. Ђорђевић Марко ФСГ Крушевца

5. Живић Дејан ФСГ Крушевца

6. Алексић Срђан ФСГ Крушевца

7. Милошевић Мирослав ФСГ Крушевца

8. Павловић Драган ФСГ Крушевца

9. Филиповић Владимир ФСГ Крушевца

10. Недељковић Милош ФСО Трстеник

11. Вујчић Весна ФСГ Крушевца

12. Мијатовић Бранимир ФСГ Крушевца

13. Комленовић Радослав ФСГ Крушевца

14. Зајић Горан ФСГ Крушевца

15. Кркић Ивица ФСО Варварин

16. Спасић Миодраг ФСО Варварин

17. Благојевић Славољуб ФСО Варварин

18. Митић Саша ФСО Варварин

19. Обрадовић Слободан ФСО Трстеник

20. Брзаковић Никола ФСО Трстеник

21. Павловић Бранислав ФСО Трстеник

22. Трифуновић Иван ФСО Трстеник

23. Срећковић Лела ФСО Трстеник

24. Весић Ивица ФСО Александровац

25. Гашић Горан ФСО Александровац

26. Милановић Зоран ФСО Александровац

27. Миљковић Славољуб ФСО Александровац





СУДИЈЕ



Редни број Презиме и име Датум и година рођења

1 Милић Бојан 19.08.1984.

2 Стојановић Душан 26.11.1983.

3 Јаковљевић Љубиша 17.05.1988.

4 Томић Матеја 28.07.2000.

5 Раичевић Бојан 04.01.1983.

6 Ђорђевић Марко 22.06.1990.

7 Ивковић Бојан 12.04.1996.

8 Митић Петар 21.06.1985.

9 Николић Милан 24.04.1984.

10 Милићевић Петар 27.10.2002.

11 Милановић Лука 31.10.1998.

12 Миладиновић Јефимија 02.05.2000.

13 Јанић Војин 29.06.2003.

14 Арсић Никола 05.04.1989.

15 Милетић Дејан 02.04.1975.

16 Миленковић Стеван 15.08.2000.

17 Ивковић Веселин 30.09.1986.

18 Трипковић Никола 20.11.1983.

19 Карић Мирко 03.06.1994.

20 Новичић Александар 16.09.1992.

21 Маџаревић Немања 05.08.1992.

22 Рашковић Александар 11.08.1995.

23 Бајкић Ненад 14.04.1986.

24 Јовановић Александар 24.07.2002.

25 Кочанац Саша 23.03.1988.

26 Миљковић Никола 15.11.1989.

27 Весић Тамара 10.06.2002.

28 Ковачевић Лука 17.07.1994.

29 Марковић Лазар 22.12.2003.

30 Ерчевић Игор 29.11.1984.

31 Пешић Милош 25.06.1987.

32 Жујковић Предраг 10.07.2000.

33 Трајковић Младен 05.10.2001.

34 Павловић Никола 16.08.2000.

35 Тополац Филип 19.05.2002.

36 Тимотијевић Душан 29.05.2000.

37 Јевтић Милица 17.09.2002.

38 Матић Мина 09.06.2003.







ДРУГА ОКРУЖНА ЛИГА



Комесар такмичења : Милошевић Бобан

Комесар суђења : Милићевић Милош





ДЕЛЕГАТИ



Редни број Презиме и име Савез

1. Ћосић Милован ФСО Александровац

2. Караџић Недељко ФСО Трстеник

3. Вуковић Александар ФСО Трстеник

4. Живковић Живорад ФСО Александровац

5. Николић Славољуб ФСО Трстеник

6. Белостенац Дејан ФСО Трстеник

7. Милићевић Зоран ФСО Трстеник

8. Јелић Марко ФСО Варварин

9. Здравковић Ненад ФСО Варварин





СУДИЈЕ



Редни број Презиме и име Датум и година рођења

1. Бићанин Далибор 14.01.1987.

2. Величковић Александар 07.05.1988.

3. Рилак Адам 12.12.2003.

4. Лапчевић Душан 16.09.2002.

5. Миљковић Лазар 20.02.2004.

6. Милосављевић Немања 04.01.2005

7. Пољаковић Милица 22.04.2002.









ТРЕЋА ОКРУЖНА ЛИГА



Комесар такмичења : Весић Ивица

Комесар суђења : Павловић Славољуб





СУДИЈЕ



Редни број Презиме и име Датум и година рођења

1. Терзић Лазар 22.03.2004.

2. Радовић Алекса 02.03.2004.

3. Марковић Лука 15.08.2005.

4. Бараћ Алекса 23.08.2005.

5. Трошић Страхиња 24.09.2005.









3

Takmičenja

48

Klubova

173

Odigranih utakmica

1816076

Poseta na sajtu

Najnovije vesti