Kup - Fudbalski Savez Rasinskog Okruga

Kup - Rezultati
Sezona Kolo Datum Mesto Delegat Sudija Domaćin Rezultat Gost
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Trstenik Vladica Pribanović Filip Topolac Trstenik PPT 5 : 1 Mladost (T)
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Dašnica Slobodan Obradović Miloš Bulatović Sloga (D) 2 : 3 Sloga (M)
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Kruševac Nije izabran nije izabran Trayal 17 : 0 Vinogradar (R)
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 18:00 SC Bivolje Dejan Anđelković Đorđe Anđelković Borac 3 : 0 Juhor
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Gornji Katun Boban Ilić Marko Milić Borac 1 : 0 Vinogradar (Z)
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Ćićevac Radoslav Jeftović Aleksandar Jovanović Sloga (C) 2 : 0 Omladinac (U)
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Poljna Miloš Nedeljković Slaviša Jakovljević Blagotin 4 : 1 Polet 57
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 20:00 SC Bivolje Katarina Jović Petar Milićević Rubin (DS) 5 : 7 Jastrebac
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Sebečevac Branimir Mijatović Nikola Drašković Sebečevac 2 : 4 Mačkovac
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 SC Bivolje Boban Milošević Mateja Tomić 13. April 0 : 4 Temnić
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Pejovac Igor Tomić Miloš Grujičić Gradina 5 : 0 Gornji Stepoš
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Lozna Nenad Vacić Petar Živić Sloga (L) 0 : 3 Jedinstvo 1936
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Parunovac Saša Mitić Goran Minić Parunovac 1 : 0 Meševo
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Bošnjane Slavoljub Pavlović Milenko Dimitrijević Bošnjane 0 : 6 Župa
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Kupci Srđan Aleksić Lazar Pršić Kupci 7 : 8 Čitluk
2021/2022 Šesnaestina finala kupa 15:00 Brus Rade Milojević Vojin Janić FUD 3 : 1 Trudbenik
2021/2022 Osmina finala kupa 15:30 Varvarin Slavoljub Pavlović Milenko Dimitrijević Temnić 0 : 3 Župa
2021/2022 Osmina finala kupa 17:30 SC Borac Lela Srećković Ljubiša Jakovljević Borac 4 : 6 Blagotin
2021/2022 Osmina finala kupa 15:30 Ćićevac Boban Ilić Marko Milić Sloga (C) 4 : 3 FUD
2021/2022 Osmina finala kupa 19:15 SC Borac Darko Rasinac Dejan Miletić Parunovac 3 : 2 Gradina
2021/2022 Osmina finala kupa 15:30 Čitluk Vladica Pribanović Slaviša Jakovljević Čitluk 0 : 3 Jedinstvo 1936
2021/2022 Osmina finala kupa 15:30 Majdevo Katarina Jović Bojan Milić Sloga (M) 3 : 1 Borac
2021/2022 Osmina finala kupa 15:30 Trstenik Nije izabran Mateja Tomić Trstenik PPT 3 : 1 Jastrebac
2021/2022 Osmina finala kupa 18:00 SC Bivolje Boban Milošević Lazar Pršić Trayal 8 : 0 Mačkovac
2021/2022 Cetvrtfinale kupa 17:00 SC Borac Goran Nikolić Miloš Grujičić Trayal 4 : 0 Sloga (M)
2021/2022 Cetvrtfinale kupa 17:00 SC Borac Igor Tomić Petar Živić Jedinstvo 1936 13 : 0 Sloga (C)
2021/2022 Cetvrtfinale kupa 17:00 Poljna Darko Rasinac Lazar Pršić Blagotin 3 : 1 Trstenik PPT
2021/2022 Cetvrtfinale kupa 17:00 Aleksandrovac Vladica Pribanović Đorđe Anđelković Župa 4 : 0 Parunovac
2021/2022 Polufinale kupa 17:00 SC Borac Vladica Pribanović Bojan Milić Trayal 7 : 0 Blagotin
2021/2022 Polufinale kupa 20:00 SC Borac Slavoljub Pavlović Miloš Grujičić Jedinstvo 1936 2 : 1 Župa
2021/2022 Finale kupa 19:00 Kruševac Vladan Mladenović Lazar Pršić Trayal 2 : 0 Jedinstvo 1936

3

Takmičenja

48

Klubova

666

Odigranih utakmica

4918157

Poseta na sajtu

Najnovije vesti