A+ R A-

Službena lica Okružnog stepena takmičenja za 2016/17. godinu

СЛУЖБЕНА ЛИЦА ОКРУЖНОГ СТЕПЕНА ТАКМИЧЕЊА 2016/2017.ГОДИНЕ

 

КОМЕСАР ЗА ТАКМИЧЕЊЕ: БОЖОВИЋ  ЗОРАН

КОМЕСАР ЗА ДЕЛЕГИРАЊЕ СУДИЈА: АНЂЕЛКОВИЋ  СРБИМИР

КОМЕСАР ЗА ДЕЛЕГИРАЊЕ ДЕЛЕГАТА: МАРКОВИЋ  МЛАЂАН

 

СУДИЈЕ ПРВЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

 

Р.Б.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

САВЕЗ

1.

Милетић Дејан

ФСГ Крушевца

2.

Стојановић Душан

ФСГ Крушевца

3.

Драшковић Никола

ФСГ Крушевца

4.

Јевтић Никола

ФСГ Крушевца

5.

Раичевић Бојан

ФСГ Крушевца

6.

Миловановић Александар

ФСГ Крушевца

7.

Ивковић Бојан

ФСГ Крушевца

8.

Анђелковић Ђорђе

ФСГ Крушевца

9.

Брајковић Александар

ФСГ Крушевца

10.

Ристић Милан

ФСГ Крушевца

11.

Симић Јован

ФСГ Крушевца

12.

Арсић Никола

ФСГ Крушевца

13.

Ивковић Веселин

ФСГ Крушевца

14.

Николић З. Милан

ФСГ Крушевца

15.

Николић Н. Милан

ФСГ Крушевца

16.

Ђорђевић  Марко

ФСГ Крушевца

17.

Ранковић Дијана

ФСГ Крушевца

18.

Ђорђевић Миодраг

ФСГ Крушевца

19

Благојевић Немања

ФСГ Крушевца

20.

Гојас Емануил

ФСГ Крушевца

21.

Радошевић Саво

ФСГ Крушевца

22.

Митић  Петар

ФСГ Крушевца

23.

Алексић  Марко

ФСГ Крушевца

24.

Јаковљевић  Љубиша

ФСГ Крушевца

25.

Продановић  Сања

ФСГ Крушевца

26.

Дигић  Марко

ФСО Трстеник

27.

Матовић  Вања

ФСО Трстеник

28.

Булатовић Милош

ФСО Трстеник

29.

Палић  Дејан

ФСО Трстеник

30.

Шућуровић Драган

ФСО Трстеник

31.

Трипковић Никола

ФСО Трстеник

32.

Карић Мирко

ФСО Трстеник

33.

Ристић Душан

ФСО Трстеник

34.

Дигић  Саша

ФСО Трстеник

35.

Тополац  Стефан

ФСО Трстеник

36.

Спасојевић  Марко

ФСО Трстеник

37.

Минић  Горан

ФСО Варварин

38.

Бајкић   Ненад

ФСО Варварин

39.

Јелић   Марко

ФСО Варварин

40.

Кочанац   Саша

ФСО Варварин

41.

Ивановић   Милош

ФСО Варварин

42.

Рашић  Кристијан

ФСО Варварин

43.

Пековић   Игор

ФСО Александровац

44.

Бежановић   Вељко

ФСО Александровац

45.

Катанчевић   Стефан

ФСО Александровац

46.

Павловић   Милош

ФСО Александровац

47.

Лапчевић   Дарко

ФСО Александровац

48.

Ерчевић   Игор

ФСО Александровац

49.

Милуновић  Срђан

ФСО Александровац

50.

Бићанин  Иван

ФСО Александровац

51.

Живковић  Нина

ФСО Александровац

 

                                            ДЕЛЕГАТИ ПРВЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ



Р.Б.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

САВЕЗ

1.

Милојевић  Раде

ФСГ Крушевца

2.

Петровић  Горан

ФСГ Крушевца

3.

Јефтовић  Рајко

ФСГ Крушевца

4.

Ђокић  Миљко

ФСГ Крушевца

5.

Илић  Бобан

ФСГ Крушевца

6.

Ђурић  Душан

ФСГ Крушевца

7.

Пурић  Живорад

ФСГ Крушевца

8.

Терзић  Бојан

ФСГ Крушевца

9.

Вукићевић  Михајло

ФСГ Крушевца

10.

Блажић  Ненад

ФСГ Крушевца

11.

Милитиновић  Сања – ван конкуренције

ФСГ Крушевца

12.

Миљковић  Славољуб

ФСО Александровац

13.

Милановић  Зоран

ФСО Александровац

14.

Весић  Ивица

ФСО Александровац

15.

Перић  Радомир

ФСО Александровац

16.

Минић  Горан

ФСО Александровац

17.

Машић  Милан

ФСО Варварин

18.

Благојевић  Славољуб

ФСО Варварин

19

Радовановић  Славољуб

ФСО Варварин

20.

Кркић  Ивица

ФСО Варварин

21.

Митић  Саша

ФСО Варварин

22.

Рајић  Драгиша

ФСО Варварин

23.

Миловановић  Зоран

ФСО Трстеник

24.

Лешевић  Рашо

ФСО Трстеник

25.

Брзаковић  Никола

ФСО Трстеник

26.

Павловић  Срећко

ФСО Трстеник

27.

Пантић  Мијомир

ФСО Трстеник

28.

Павловић  Радојко

ФСО Трстеник





КОМЕСАР ЗА ТАКМИЧЕЊЕ: МИЉКОВИЋ  СЛАВОЉУБ

КОМЕСАР ЗА ДЕЛЕГИРАЊЕ СУДИЈА: МИЛОСАВЉЕВИЋ  МИЛАН

КОМЕСАР ЗА ДЕЛЕГИРАЊЕ ДЕЛЕГАТА: ПРИБАНОВИЋ  ВЛАДИЦА



СУДИЈЕ ДРУГЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

 

Р.Б.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

САВЕЗ

1.

Вуковић  Александар

ФСО Трстеник

2.

Новичић  Александар

ФСО Трстеник

3.

Маџаревић  Немања

ФСО Трстеник

4.

Николић Живадин

ФСО Трстеник

5.

Вукадиновић Срећко

ФСО Трстеник

6.

Павловић Никола

ФСО Трстеник

7.

Тимотијевић Душан

ФСО Трстеник

8.

Радовановић Марко

ФСО Варварин

9.

Матић Никола

ФСО Варварин

10.

Здравковић Александар

ФСО Варварин

11.

Богосављевић Урош

ФСО Варварин

12.

Јеремић  Маринко

ФСО Александровац

13.

Ковачевић Филип

ФСО Александровац

14.

Стевановић Стефан

ФСО Александровац

15.

Ковачевић Лука

ФСО Александровац

16.

Алексић Никола

ФСО Александровац

17.

Бићанин Далибор

ФСО Александровац

18.

Ћалић Милан

ФСО Александровац

 

ДЕЛЕГАТИ ДРУГЕ ОКРУЖНЕ ЛИГЕ

 

Р.Б.

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

САВЕЗ

1.

Обрадовић Зоран

ФСО Варварин

2.

Миљковић  Александар

ФСО Варварин

3.

Петровић  Славољуб

ФСО Варварин

4.

Милошевић  Мирољуб

ФСО Варварин

5.

Николић  Горан

ФСО Варварин

6.

Пурић Момир

ФСО Варварин

7.

Спасић  Миодраг

ФСО Варварин

8.

Здравковић  Александар

ФСО Варварин

9.

Збиљић  Зоран

ФСО Александровац

10.

Гавриловић  Милутин

ФСО Александровац

11.

Ћосић  Милован

ФСО Александровац

12.

Гашић  Горан

ФСО Александровац

13.

Миљковић  Милан

ФСО Александровац

14.

Павличевић  Славољуб

ФСО Александровац

15.

Катанчевић  Зоран

ФСО Александровац

16.

Луковић  Ненад

ФСО Александровац

17.

Пантелић  Небојша

ФСО Трстеник

18.

Обрадовић  Слободан

ФСО Трстеник

19

Вукосављевић  Горан

ФСО Трстеник

20.

Антонијевић  Златан

ФСО Трстеник

21.

Митровић  Вукадин

ФСО Трстеник

22.

Богићевић  Мирко

ФСО Трстеник

23.

Павловић  Бранислав

ФСО Трстеник

24.

Перчевић  Александар

ФСО Трстеник

25.

Илић  Живојин

ФСО Трстеник

26.

Митровић  Дарко

ФСО Трстеник

27.

Караџић  Недељко

ФСО Трстеник



СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА ОДРЖАЋЕ СЕ У НЕДЕЉУ 14.АВГУСТА 2016.ГОДИНЕ.


ПЛАН И ПРОГРАМ СЕМИНАРА ОБЈАВИЋЕ СЕ У ПЕТАК 5.АВГУСТА 2016.ГОДИНЕ.