A+ R A-
Druga liga 2019/2020. - Druga liga
Print
1. kolo 17-08-2019 17:00 Kopaonik 3 : 2 Vinogradar
  17-08-2019 17:00 Sloga (D) 7 : 1 Garevina
  17-08-2019 17:00 Stari Trstenik 2 : 2 Mladost (T)
  18-08-2019 17:00 Borac 2 : 1 Rubin (DS)
  18-08-2019 17:00 Mladi Radnik 1 : 2 Omladinac
  18-08-2019 17:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Kamenorezac
  18-08-2019 17:00 Polet 57 2 : 1 14. Oktobar
  18-08-2019 17:00 Velika Drenova 1 : 2 Sloga (L)

2.kolo 24-08-2019 16:30 14. Oktobar 1 : 2 Sloga (L)
  24-08-2019 16:30 Velika Drenova 4 : 0 Kamenorezac
  24-08-2019 16:30 Polet 57 0 : 0 Kopaonik
  25-08-2019 16:30 Rubin (DS) 5 : 3 Mladi Radnik
  25-08-2019 16:30 Mladost (T) 3 : 2 Borac
  25-08-2019 16:30 Garevina 1 : 2 Stari Trstenik
  25-08-2019 16:30 Omladinac 4 : 1 Poljoprivrednik
  25-08-2019 16:30 Vinogradar 3 : 2 Sloga (D)

3.kolo 31-08-2019 16:30 Kopaonik 3 : 1 14. Oktobar
  31-08-2019 16:30 Stari Trstenik 1 : 1 Vinogradar
  31-08-2019 16:30 Poljoprivrednik 0 : 1 Rubin (DS)
  01-09-2019 16:30 Borac 2 : 1 Garevina
  01-09-2019 16:30 Mladi Radnik 0 : 3 Mladost (T)
  01-09-2019 16:30 Velika Drenova 4 : 2 Omladinac
  01-09-2019 16:30 Sloga (D) 3 : 2 Polet 57
  01-09-2019 16:30 Sloga (L) 4 : 0 Kamenorezac

4.kolo 07-09-2019 16:00 Omladinac 2 : 3 Sloga (L)
  07-09-2019 16:00 Vinogradar 3 : 1 Borac
  07-09-2019 16:00 Polet 57 4 : 1 Stari Trstenik
  07-09-2019 16:00 Kopaonik 2 : 0 Sloga (D)
  08-09-2019 16:00 Mladost (T) 5 : 1 Poljoprivrednik
  08-09-2019 16:00 Garevina 3 : 1 Mladi Radnik
  08-09-2019 16:00 14. Oktobar 2 : 1 Kamenorezac
  08-09-2019 16:00 Rubin (DS) 2 : 1 Velika Drenova

5.kolo 14-09-2019 16:00 Mladi Radnik 3 : 1 Vinogradar
  14-09-2019 16:00 Kamenorezac 3 : 0 Omladinac
  15-09-2019 16:00 Velika Drenova 2 : 0 Mladost (T)
  15-09-2019 16:00 Sloga (D) 1 : 0 14. Oktobar
  15-09-2019 16:00 Sloga (L) 2 : 3 Rubin (DS)
  15-09-2019 16:00 Borac 1 : 1 Polet 57
  15-09-2019 16:00 Poljoprivrednik 0 : 2 Garevina

6.kolo 21-09-2019 15:30 Polet 57 4 : 0 Mladi Radnik
  21-09-2019 15:30 14. Oktobar 5 : 1 Omladinac
  21-09-2019 15:30 Kopaonik 1 : 2 Borac
  22-09-2019 15:30 Mladost (T) 2 : 2 Sloga (L)
  22-09-2019 15:30 Rubin (DS) 7 : 0 Kamenorezac
  22-09-2019 15:30 Vinogradar 5 : 0 Poljoprivrednik
  22-09-2019 15:30 Garevina 4 : 1 Velika Drenova
  22-09-2019 15:30 Sloga (D) 1 : 0 Stari Trstenik

7.kolo 28-09-2019 15:30 Borac 3 : 0 Sloga (D)
  28-09-2019 15:30 Sloga (L) 3 : 0 Garevina
  28-09-2019 15:30 Stari Trstenik 2 : 2 14. Oktobar
  29-09-2019 15:30 Poljoprivrednik 0 : 2 Polet 57
  29-09-2019 15:30 Omladinac 1 : 4 Rubin (DS)
  29-09-2019 15:30 Velika Drenova 1 : 0 Vinogradar
  29-09-2019 15:30 Kamenorezac 0 : 2 Mladost (T)
  29-09-2019 15:30 Mladi Radnik 1 : 3 Kopaonik

8.kolo 05-10-2019 15:00 Kopaonik 4 : 0 Poljoprivrednik
  05-10-2019 15:00 Stari Trstenik 1 : 2 Borac
  05-10-2019 15:00 14. Oktobar 2 : 4 Rubin (DS)
  05-10-2019 15:00 Polet 57 0 : 1 Velika Drenova
  06-10-2019 15:00 Garevina 0 : 0 Kamenorezac
  06-10-2019 15:00 Vinogradar 3 : 1 Sloga (L)
  06-10-2019 15:00 Sloga (D) 3 : 2 Mladi Radnik
  06-10-2019 15:00 Mladost (T) 6 : 0 Omladinac

5.kolo 09-10-2019 15:00 Kopaonik 2 : 0 Stari Trstenik

9.kolo 12-10-2019 15:00 Poljoprivrednik 0 : 3 Sloga (D)
  12-10-2019 15:00 Velika Drenova 2 : 4 Kopaonik
  12-10-2019 15:00 Kamenorezac 1 : 3 Vinogradar
  12-10-2019 15:00 Mladi Radnik 1 : 2 Stari Trstenik
  13-10-2019 15:00 Sloga (L) 2 : 0 Polet 57
  13-10-2019 15:00 Omladinac 1 : 0 Garevina
  13-10-2019 15:00 Rubin (DS) 1 : 3 Mladost (T)
  13-10-2019 15:00 Borac 0 : 1 14. Oktobar

10.kolo 19-10-2019 15:00 Kopaonik 2 : 0 Sloga (L)
  19-10-2019 15:00 Stari Trstenik 0 : 0 Poljoprivrednik
  19-10-2019 15:00 Borac 8 : 1 Mladi Radnik
  20-10-2019 13:00 Garevina 1 : 1 Rubin (DS)
  20-10-2019 15:00 Vinogradar 4 : 1 Omladinac
  20-10-2019 15:00 Polet 57 4 : 2 Kamenorezac
  20-10-2019 15:00 Sloga (D) 3 : 1 Velika Drenova

11.kolo 26-10-2019 14:00 Velika Drenova 2 : 3 Stari Trstenik
  26-10-2019 14:00 Mladost (T) 3 : 2 Garevina
  26-10-2019 14:00 Mladi Radnik 1 : 5 14. Oktobar
  27-10-2019 14:00 Kamenorezac 0 : 6 Kopaonik
  27-10-2019 14:00 Omladinac 3 : 2 Polet 57
  27-10-2019 14:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Borac
  27-10-2019 14:00 Rubin (DS) 4 : 1 Vinogradar
  27-10-2019 14:00 Sloga (L) 1 : 0 Sloga (D)

12.kolo 02-11-2019 13:30 Sloga (D) 3 : 1 Kamenorezac
  02-11-2019 13:30 Polet 57 1 : 6 Rubin (DS)
  02-11-2019 13:30 Stari Trstenik 0 : 0 Sloga (L)
  02-11-2019 13:30 14. Oktobar 5 : 1 Garevina
  02-11-2019 13:30 Kopaonik 10 : 0 Omladinac
  03-11-2019 13:30 Borac 3 : 0 Velika Drenova
  03-11-2019 13:30 Mladi Radnik 3 : 3 Poljoprivrednik
  03-11-2019 13:30 Vinogradar 2 : 4 Mladost (T)

13.kolo 10-11-2019 13:30 Rubin (DS) 3 : 2 Kopaonik
  10-11-2019 13:30 Velika Drenova 3 : 0 Mladi Radnik
  10-11-2019 13:30 Mladost (T) 7 : 1 Polet 57
  10-11-2019 13:30 Sloga (L) 4 : 1 Borac
  10-11-2019 13:30 Kamenorezac 0 : 4 Stari Trstenik
  10-11-2019 13:30 Garevina 2 : 2 Vinogradar
  10-11-2019 13:30 Omladinac 2 : 4 Sloga (D)
  10-11-2019 13:30 Poljoprivrednik 0 : 2 14. Oktobar

14.kolo 16-11-2019 13:00 Sloga (D) 1 : 0 Rubin (DS)
  16-11-2019 13:00 Stari Trstenik 7 : 1 Omladinac
  16-11-2019 13:00 14. Oktobar 2 : 0 Vinogradar
  16-11-2019 13:00 Kopaonik 0 : 0 Mladost (T)
  17-11-2019 13:00 Borac 1 : 0 Kamenorezac
  17-11-2019 13:00 Mladi Radnik 0 : 7 Sloga (L)
  17-11-2019 13:00 Poljoprivrednik 2 : 1 Velika Drenova
  17-11-2019 13:00 Polet 57 2 : 1 Garevina

15.kolo 23-11-2019 13:00 Garevina - : - Kopaonik
  23-11-2019 13:00 Vinogradar - : - Polet 57
  24-11-2019 13:00 Kamenorezac - : - Mladi Radnik
  24-11-2019 13:00 Omladinac - : - Borac
  24-11-2019 13:00 Velika Drenova - : - 14. Oktobar
  24-11-2019 13:00 Mladost (T) - : - Sloga (D)
  24-11-2019 13:00 Rubin (DS) - : - Stari Trstenik
  24-11-2019 13:00 Sloga (L) - : - Poljoprivrednik

10.kolo 01-12-2019 13:00 14. Oktobar - : - Mladost (T)