A+ R A-

Службена лица Прве и Друге лиге за такмичарску 2019/2020.годину

 

Чланови Извршног одбора су на својој 4.седници поред осталог донели и Одлуку о службеним лицима Прве и Друге окружне лиге за такмичарску 2019/2020.годину.

 

1.

Комесар за судије

Андрејић Дејан

Крушевац

2.

Комесар за такмичење

Поповић  Небојша

Крушевац

 

 

ЛИСТА ДЕЛЕГАТА ПРВЕ ЛИГЕ РАСИНСКОГ ОКРУГА ТАКМИЧАРСКЕ

2019/2020. ГОДИНЕ

 

 

1.

Јефтовић Рајко

делегат-инструктор

ФСГ Крушевца

2.

Милојевић Раде

делегат-инструктор

ФСГ Крушевца

3.

Зајић Горан

делегат-инструктор

ФСГ Крушевца

4.

Милошевић  Слободан

делегат-инструктор

ФСГ Крушевца

5.

Милутиновић  Сања

делегат

ФСГ Крушевца

6.

Ђурић  Душан

делегат

ФСГ Крушевца

7.

Пурић  Живорад

делегат

ФСГ Крушевца

8.

Ивановић  Бобан

делегат

ФСГ Крушевца

9.

Митић  Иван

делегат

ФСГ Крушевца

10.

Вујичић  Весна

делегат

ФСГ Крушевца

11.

Симовић  Бранко

делегат

ФСГ Крушевца

12.

Комленовић Радослав

делегат

ФСГ Крушевца

13.

Весић  Ивица

делегат-инструктор

ФСО Александровац

14.

Гашић  Горан

делегат-инструктор

ФСО Александровац

15.

Милановић  Зоран

делегат

ФСО Александровац

16.

Миљковић  Славољуб

делегат

ФСО Александровац

17.

Обрадовић  Слободан

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

18.

Радичевић  Србин

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

19.

Павловић  Срећко

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

20.

Пантић  Мијомир

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

21.

Брзаковић  Никола

делегат

ФСО Трстеник

22.

Кркић  Ивица

делегат-инструктор

ФСО Варварин

23.

Митић  Саша

делегат

ФСО Варварин

24.

Рајић  Драгиша

делегат

ФСО Варварин

25.

Радовановић  Славољуб

делегат-инструктор

ФСО Варварин

26.

Благојевић  Славољуб

делегат

ФСО Варварин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЛИСТА СУДИЈА ПРВЕ ЛИГЕ РАСИНСКОГ ОКРУГА ТАКМИЧАРСКЕ

2019/20.ГОДИНЕ

 

 

Редни број

Презиме и име

Савез

Датум и година рођења

1

Милетић Дејан

ФСГ Крушевца

02.04.1975.

2

Стојановић Душан

ФСГ Крушевца

26.11.1983.

3

Младеновић Марко

ФСГ Крушевца

03.06.2000.

4

Томић Матеја

ФСГ Крушевца

28.07.2000.

5

Раичевић Бојан

ФСГ Крушевца

04.01.1983.

6

Миловановић Александар

ФСГ Крушевца

16.05.1996.

7

Ивковић Бојан

ФСГ Крушевца

12.04.1996.

8

Митић Петар

ФСГ Крушевца

21.06.1985.

9

Лазаревић Андрија

ФСГ Крушевца

30.05.1996.

10

Јаковљевић Љубиша

ФСГ Крушевца

17.05.1988.

11

Вељковић Давид

ФСГ Крушевца

04.11.1999.

12

Костић Андрија

ФСГ Крушевца

01.05.2001.

13

Ивковић Веселин

ФСГ Крушевца

30.09.1986.

14

Јаковљевић Славиша

ФСГ Крушевца

17.05.1988.

15

Милићевић Петар

ФСГ Крушевца

27.10.2002.

18

Гојас Емануил

ФСГ Крушевца

21.01.1997.

19

Милић Бојан

ФСГ Крушевца

19.08.1984.

20

Милић Марко

ФСГ Крушевца

10.01.1998.

21

Миладиновић Јефимија

ФСГ Крушевца

02.05.2000.

22

Ђорђевић  Марко

ФСГ Крушевца

22.06.1990.

23

Пендо Aлекса

ФСГ Крушевца

10.02.2001.

24

Ивановић Филип

ФСГ Крушевца

16.10.1998.

25

Миленковић Стеван

ФСГ Крушевца

15.08.2000.

26

Милановић Лука

ФСГ Крушевца

31.10.1998.

27

Матић Миодраг

ФСГ Крушевца

11.05.1989.

28

Бајкић Ненад

ФСО Варварин

14.04.1986.

29

Кочанац Саша

ФСО Варварин

23.03.1988.

30

Ивановић Милош

ФСО Варварин

17.04.1984.

31

Миљковић Никола

ФСО Александровац

15.11.1989.

32

Ерчевић Игор

ФСО Александровац

29.11.1984.

33

Лапчевић Дарко

ФСО Александровац

20.08.1987.

34

Палић Дејан

ФСО Трстеник

17.02.1992.

35

Трипковић Никола

ФСО Трстеник

20.11.1983.

36

Карић Мирко

ФСО Трстеник

03.06.1994.

37

Спасојевић Марко

ФСО Трстеник

14.11.1991.

38

Николић Живадин

ФСО Трстеник

29.09.1998.

39

Новичић Александар

ФСО Трстеник

16.09.1992.

40

Маџаревић Немања

ФСО Трстеник

            05.08.1992.

 

 

 

 

1.

Комесар за судије

Павловић  Славољуб

Трстеник

2.

Комесар за такмичење

Младеновић  Владан

Крушевац

 

ЛИСТА ДЕЛЕГАТА ДРУГЕ ЛИГЕ РАСИНСКОГ ОКРУГА ТАКМИЧАРСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

1.

Гавриловић Милутин

делегат

ФСО Александровац

2.

Ћосић Милован

делегат-инструктор

ФСО Александровац

3.

Рачић Александар

делегат

ФСО Александровац

4.

Збиљић Зоран

делегат

ФСО Александровац

5.

Антонијевић Златан

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

6.

Вукосављевић Горан

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

7.

Поповић Саша

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

8.

Павловић Бранислав

делегат

ФСО Трстеник

9.

Срећковић Лела

делегат

ФСО Трстеник

10.

Белостенац Дејан

делегат

ФСО Трстеник

11.

Караџић  Недељко

делегат-инструктор

ФСО Трстеник

12.

Чедић Мирослав

делегат

ФСО Варварин

13.

Пурић Момир

делегат-инструктор

ФСО Варварин

14.

Николић Горан

делегат

ФСО Варварин

15.

Здравковић Ненад

делегат

ФСО Варварин

16.

Ђорђевић Александар

делегат

ФСО Варварин

17.

Станисављевић Југослав

делегат-инструктор

ФСО Варварин

 

ЛИСТА СУДИЈА ДРУГЕ ЛИГЕ РАСИНСКОГ ОКРУГА ТАКМИЧАРСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ

 

Редни број

Презиме и име

Савез

Датум и година рођења

1.

Антонијевић Никола

ФСО Варварин

13.03.2001.

2.

Јовановић Александар

ФСО Варварин

24.07.2002.

3.

Здравковић Александар

ФСО Варварин

27.04.1995.

4.

Здравковић Бојан

ФСО Варварин

12.06.1992.

5.

Јеремић Маринко

ФСО Александровац

06.05.1998.

6.

Весић Тамара

ФСО Александровац

10.06.2002.

7.

Бићанин Далибор

ФСО Александровац

14.01.1987.

8.

Стојановић Лука

ФСО Александровац

24.08.2001.

9.

Пајић Слободан

ФСО Александровац

01.08.1989.

10.

Угринић Вељко

ФСО Александровац

25.12.2002.

11.

Пољаковић Милица

ФСО Трстеник

22.04.2002.

12.

Јочић Стефан

ФСО Трстеник

19.08.1999.

13.

Рашковић Александар

ФСО Трстеник

11.08.1995.

14.

Павловић Никола

ФСО Трстеник

16.08.2000.

15.

Тополац Филип

ФСО Трстеник

19.05.2002.

16.

Матић Мина

ФСО Трстеник

09.06.2003.

17.

Јевтић Милица

ФСО Трстеник

17.09.2002.

18.

Милојевић Лазар

ФСО Трстеник

28.08.2002.

19.

Гилић Филип

ФСО Трстеник

19.03.1999.

20.

Тимотијевић Душан

ФСО Трстеник

29.05.2000.